Počet položek: 0 0 Kč

Bezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - žlutá

kliknutím zvětšíte
Bezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - žlutá
Bezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - žlutáBezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - žlutá E-batohBezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - žlutá E-batohBezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - žlutá E-batohBezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - žlutá E-batoh
ks
Kód:CZ:4197
Výrobce:TravelBlue
Cena s DPH : 319 Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:20 %
Původní cena s DPH:399 Kč
Dostupnost:Skladem
ean: 8594021928051
Vlastnosti: TSA kódový zámek
Google kategorie: Tašky a zavazadla > Příslušenství k zavazadlům > Zámky na zavazadla
Filtr značka: TravelBlue

Bezpečnostní TSA kódový zámek TravelBlue na zipová zavazadla – umožňuje letištním kontrolorům, kteří mají speciální „MASTER“ klíč od všech TSA zámků, vaše zavazadlo v případě nejasností otevřít a zase uzavřít bez toho, aby tento zámek zničili.
Při letu do některých destinací, zejména USA, jsou tyto bezpečnostní kontroly běžné a pokud nemáte TSA zámek, může se Vám běžný zámek vrátit poškozený. Tento zámek berte jako naše doporučení pro bezproblémovou cestu tam i zpět.
Velikost: 35 mm
Balení obsahuje jeden kus TSA zámku ve žluté barvě.
Co je to TSA (Transportation Security Administration)?
TSA, neboli Transportation Security Administration (Přepravní bezpečnostní správa), je systém vyvinutý v reakci na 11. září 2001 ke zvýšení bezpečnosti přepravních systémů Spojených států amerických. Kvůli starosti o bezpečnost a ochranu při cestování letadlem kontrolují bezpečnostní pracovníci každé zavazadlo, které jde na palubu.
Toto typicky zahrnuje poslání kufru skrz skenovací přístroj, který umožňuje TSA kontrolorům vidět obsah, aniž by kufr museli otevírat. Občas ale musí kontroloři překontrolovat obsah zavazadla fyzicky. Pokud používáte tradiční zámek, bude otevřen násilím, nejčastějí přeštípnutím. TSA schválené zámky jsou uzpůsobeny k tomu, aby je TSA kontroloři mohli otevřít univerzálním klíčem.
Zámky jsou běžnému uživateli doručeny bez klíče, ten mají pouze TSA zmocněnci. Některé TSA zámky mají indikátor, který vlastníka zavazadla upozorní na to, že byl zámek otevřen univerzálním klíčem.
TSA je ochrannou známkou společnosti Travel Sentry (Cestovní hlídka), která musí schválit všechny designy zámků a opatřit je identifikační značkou v podobě červeného diamantu.
Kam cestovat s TSA zámkem?
V současnosti je bezpečnostními pracovníky TSA kontrolováno 450 letišť po celém světě. S kontrolou se můžete kromě USA setkat také například ve Velké Británii, na Novém Zélandu, v Nizozemí, Austrálii, Japonsku či v Tokiu.

Potřebujete poradit ? Bezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - žlutá E-batoh

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam