










| Kód: | PTN 717-SCC-7384 BLA |
| Výrobce: | Peterson |
| Cena s DPH: | 1 899 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| barva: | black |
| ean: | 5903051257384 |
| zaruka: | 2 roky |
| hmotnost: | 1270 g |
| material: | přírodní kůže |
| objem: | 20 L |
| nosnost: | doporučená do 8 kg |
| Rozměry (v x š x h): | 38x32x9cm |
Taška nabízí extrémně prostorný interiér: