






| Kód: | PTN PP-TOK-D-7203 BL |
| Výrobce: | Peterson |
| Cena s DPH: | 599 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| barva: | černá |
| ean: | 5903051217203 |
| zaruka: | 2 roky |
| hmotnost: | 0,3 kg |
| material: | tkanina / poliester |
| objem: | 20L |
| nosnost: | doporučená 3 kg |
| Rozměry (v x š x h): | 39x25x19,5 cm |
Batoh - taška, vyroben z vysoce kvalitní odolné látky. Díky svým rozměrům dokonale vyhovuje současným požadavkům RYANAIR jako volné příruční zavazadlo.
Batoh má nastavitelné výztuhy a pásek, který vám umožní připevnit batoh k výsuvné rukojeti kufru, což vám usnadní cestování. Textilní rukojeť pro přenášení batohu. Batoh má velký hlavní kapsu a přední kapsu. Batoh se otevírá zipem.
Specifikace batohu:
Tento dvoukomorový batoh má odolné obousměrné zipy a spoustu kapes.
První přihrádka je ideální pro uložení notebooku, dronu, oblečení a dalších nezbytností na jakýkoli výlet.
Druhá přihrádka obsahuje čtyři kapsy:
V druhé přihrádce jsou navíc 2 místa na pera a 4 místa na platební karty nebo jiné dokumenty velikosti karty, např. občanský průkaz, řidičský průkaz atd.
Na přední straně batohu jsou další 2 velké kapsy na zip.
Délka - 39 cm,
Šířka - 19,5 cm,
Výška - 25 cm
Hmotnost - 0,3 kg, objem 20 litrů
- ideální pro letadlo díky velikosti kabiny 40x25x20.
Ruční zavazadla pro Ryanair s rozměrem 40x25x20 - je vždy bez doplatku