












| Kód: | PTN LAP-513A-PUD-120 |
| Výrobce: | Peterson |
| Cena s DPH: | 799 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| barva: | black |
| ean: | 5903051231209 |
| zaruka: | 2 roky |
| hmotnost: | 700 g |
| material: | eko-kůže |
| objem: | 20 L |
| nosnost: | doporučená do 8 kg |
| Rozměry (v x š x h): | 41x30x7 cm |
Taška je rozdělena na:
1 hlavní přihrádka na zip, která obsahuje:
Dvě kapsy na zip na přední straně tašky a jedna kapsa na zip vzadu. Díky dostatečnému prostoru je tato taška ideální pro uložení zpráv, dokumentů nebo notebooku na obchodní schůzky , ale je také skvělým řešením pro každodenní použití .
Taška má široký, nastavitelný popruh (až 136 cm!), který umožňuje pohodlné nošení přes rameno. Pokud ji raději držíte v ruce, můžete popruh snadno odepnout a použít vysoká, pohodlná ucha .
✅ Materiál: ekokůže
✅ Výška: 32 cm
✅ Šířka: 42 cm
✅ Hloubka: 8 cm
✅ Výška rukojeti: 17 cm
✅ Maximální délka popruhu: 144 cm
✅ Šířka popruhu: 3 cm
✅ Rozměry přihrádky na mobilní zařízení [výška x šířka]: 23 x 38 cm
✅ Komory: 1
✅ Kapsy: 6
✅ Kapsy na pera: 3
✅ Zapínání: zip
✅ Barva kování: stříbrná
✅ Hmotnost: 700 g