













| Kód: | PTN LAP-1508-PUD-123 |
| Výrobce: | Peterson |
| Cena s DPH: | 799 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| barva: | black |
| ean: | 5903051231230 |
| zaruka: | 2 roky |
| hmotnost: | 800 g |
| material: | eko-kůže |
| objem: | 20 L |
| nosnost: | doporučená do 8 kg |
| Rozměry (v x š x h): | 40x31x6 cm |
Taška byla speciálně rozdělena na:
1 hlavní přihrádka obsahující:
Čtyři vysoké vnější kapsy: dvě vpředu a dvě vzadu . Jsou ideální pro uložení příslušenství , ke kterému potřebujete rychlý přístup. Díky své velké velikosti se perfektně hodí na láhev s vodou nebo termohrnek.
3 kapsy na zip na přední straně tašky , které lze využít jako úložný prostor na dokumenty .
Taška má široký popruh, který lze nastavit až na délku 144 cm . To zajišťuje perfektní nošení pro každou postavu bez ohledu na výšku.
Pokud dáváte přednost nošení tašky v ruce, můžete popruh snadno odepnout a použít pohodlná ucha potažená ekokůží.
Rozměry:
✅ Materiál: ekokůže
✅ Výška: 32 cm
✅ Šířka: 42 cm
✅ Hloubka: 9 cm
✅ Výška rukojeti: 18 cm
✅ Maximální délka popruhu: 144 cm
✅ Šířka popruhu: 3 cm
✅ Rozměry přihrádky na mobilní zařízení [výška x šířka]: 21 x 39 cm
✅ Komory: 1
✅ Kapsy: 11
✅ Kapsy na pera: 3
✅ Zapínání: zip
✅ Barva kování: stříbrná
✅ Hmotnost: 800 g