

















| Kód: | PTN LAP-15601-NDM |
| Výrobce: | Peterson |
| Cena s DPH: | 1 899 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| barva: | black |
| zaruka: | 2 roky |
| hmotnost: | 1270 g |
| material: | přírodní kůže |
| objem: | 20 L |
| nosnost: | doporučená do 8 kg |
| Rozměry (v x š x h): | 43x31x10 cm |
Objevte tašku, která kombinuje prémiovou eleganci s praktickým interiérem, ideální pro moderního muže. Tato taška, vyrobená z vysoce kvalitní pravé kůže, zaručuje nejen jedinečný vzhled, ale i dlouholetou odolnost. Ideální do práce, na obchodní schůzky i na každodenní výlety s notebookem nebo dokumenty A4.
Tato taška je navržena pro maximální pohodlí v každé situaci a nabízí dvě možnosti nošení: klasické nošení v ruce s robustními, měkce polstrovanými rukojeťmi o délce 17 cm nebo nošení přes rameno s nastavitelným, odnímatelným popruhem, který lze prodloužit až na 155 cm.
Popruh je vyroben z pravé kůže a vyztužen zlatými kovovými prvky, což zajišťuje odolnost i elegantní vzhled. Díky tomu se taška perfektně hodí k vašemu stylu – je ideální jak do kanceláře, tak do služebních cest.
ROZMĚRY:
✅ materiál: přírodní kůže
✅ výška: 31 cm
✅ šířka: 43 cm
✅ hloubka: 10 cm
✅ výška rukojeti: 17 cm
✅ délka popruhu: 90-155 cm
✅ komory: 1
✅ kapsy: 7
✅ rozměry kapsy na notebook: 22 x 33 cm
✅ zapínání: zip
✅ barva kování: zlatá
✅ hmotnost: 1270 g