
























| Kód: | PTN 24403-6942 RŮŽOVÁ |
| Výrobce: | PETERSON |
| Cena s DPH: | 1 299 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| barva: | black |
| ean: | 5903051266942 |
| zaruka: | 2 roky |
| hmotnost: | 900g |
| objem: | L |
| nosnost: | doporučená do 12 kg |
| Rozměry (v x š x h): | 40x30x20 cm |
Batoh Peterson vyrobený z odolné látky je funkční a všestranný model s přihrádkou na notebook. Ideální do práce, do školy i na cesty. Díky četným přihrádkám, modernímu designu a odolnosti je spolehlivým batohem na každodenní nošení.
Specifikace batohu:
Moderní design
Pás, který umožňuje připevnění batohu k madlu kufrů
Bezplatná příruční zavazadla letecké společnosti.
Velký hlavní prostor
Velká přední kapsa
Rozměry:
Délka - 40 cm,
Šířka - 30 cm,
Výška - 20 cm
Hmotnost - kg, objem litrů
- ideální pro letadlo díky velikosti kabiny 40x30x20 cm
Ruční zavazadla s rozměrem 40x30x20 cm - je bez doplatku