Počet položek: 0 0,- Kč

Bezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - modrá

kliknutím zvětšíte
Bezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - modrá
Bezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - modráBezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - modrá E-batohBezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - modrá E-batohBezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - modrá E-batohBezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - modrá E-batoh
ks
Kód:CZ:4196
Výrobce:TravelBlue
Cena s DPH : 399,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
ean: 5018404000378
Vlastnosti: TSA kódový zámek
Google kategorie: Tašky a zavazadla > Příslušenství k zavazadlům > Zámky na zavazadla
Filtr značka: TravelBlue
Cestovní doplňky - Zámky na zavazadla

Bezpečnostní TSA kódový zámek TravelBlue na zipová zavazadla – umožňuje letištním kontrolorům, kteří mají speciální „MASTER“ klíč od všech TSA zámků, vaše zavazadlo v případě nejasností otevřít a zase uzavřít bez toho, aby tento zámek zničili.
Při letu do některých destinací, zejména USA, jsou tyto bezpečnostní kontroly běžné a pokud nemáte TSA zámek, může se Vám běžný zámek vrátit poškozený. Tento zámek berte jako naše doporučení pro bezproblémovou cestu tam i zpět.
Velikost: 35 mm
Balení obsahuje jeden kus TSA zámku v modré barvě.
Co je to TSA (Transportation Security Administration)?
TSA, neboli Transportation Security Administration (Přepravní bezpečnostní správa), je systém vyvinutý v reakci na 11. září 2001 ke zvýšení bezpečnosti přepravních systémů Spojených států amerických. Kvůli starosti o bezpečnost a ochranu při cestování letadlem kontrolují bezpečnostní pracovníci každé zavazadlo, které jde na palubu.
Toto typicky zahrnuje poslání kufru skrz skenovací přístroj, který umožňuje TSA kontrolorům vidět obsah, aniž by kufr museli otevírat. Občas ale musí kontroloři překontrolovat obsah zavazadla fyzicky. Pokud používáte tradiční zámek, bude otevřen násilím, nejčastějí přeštípnutím. TSA schválené zámky jsou uzpůsobeny k tomu, aby je TSA kontroloři mohli otevřít univerzálním klíčem.
Zámky jsou běžnému uživateli doručeny bez klíče, ten mají pouze TSA zmocněnci. Některé TSA zámky mají indikátor, který vlastníka zavazadla upozorní na to, že byl zámek otevřen univerzálním klíčem.
TSA je ochrannou známkou společnosti Travel Sentry (Cestovní hlídka), která musí schválit všechny designy zámků a opatřit je identifikační značkou v podobě červeného diamantu.
Kam cestovat s TSA zámkem?
V současnosti je bezpečnostními pracovníky TSA kontrolováno 450 letišť po celém světě. S kontrolou se můžete kromě USA setkat také například ve Velké Británii, na Novém Zélandu, v Nizozemí, Austrálii, Japonsku či v Tokiu.

Potřebujete poradit ? Bezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla TravelBlue TB037 - modrá E-batoh

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam